S budoucím majitelem domu jsme se poznali na výstavě Moderní dům a bydlení v Plzni, ještě před zahájením stavby.

Moderní dům s rovnou střechou vyrostl v několika měsících na klidném místě v okrajové části Plzně. Podle projektové dokumentace bylo nainstalováno 6 větracích jednotek SEVi 160 Plus s kvalitní protihlukovou izolací a centrální řídící jednotka SEC 20 BF s pohodlným a přehledným ovládáním. Ovládání umožňuje různé funkce. Mezi ty hlavní patří možností nastavení výkonu větrání, módu letního provětrávání či módu pro nerušené usínání.

Provedení montáže zahrnovalo: zhotovení prostupů jádrovým vrtáním (byly použity vlastní vrtací stroje od Hilti), osazení potrubí, provedení kabeláže mezi větracími jednotkami a ovladačem, spuštění systému.

Samostatnou kapitolou po uskutečněné montáži je proškolení obsluhy, která vyžaduje svůj čas. Protože následná péče o větrací systém, seznámení s čištěním větracích jednotek a periodickou výměnou filtrů, je důležitá pro čistotu systému a zdraví osob.

Majitel domu ocenil pozitivní přístup naší firmy od samotného zahájení jednání až po vlastní montáž. Systém SEVi 160 pro něj zajišťuje příjemný vzduch v domě a především jednoduchý na servis a obsluhu.