Jak nakupovat

Pomůžeme Vám s návrhem a výběrem dle Vašich požadavků. Kontaktujte nás.

Nabízíme několik možností dodávky rekuperace:

 

 • Kompletní dodávka včetně dopravy a montáže na klíč.
   Na místě u Vás provedeme všechny práce,

 včetně návrhu, dodávky zařízení a uvedení do provozu 

   našimi certifikovanými techniky.

 

   Zašlete nám prosím Vaše požadavky a nezapomeňte přiložit projekt (půdorys, řez a pohledy) domu/bytu včetně výměr a popisu místností.

 

   Při kompletní dodávce a montáži naší firmou poskytujeme prodlouženou záruku po dobu 7 let. • Dodávka a montáž svépomocí pod odborným dohledem.
   Montáž pod dohledem našeho technika v ceně 3.000 Kč.

 

   Náš technik přiveze materiál pro instalaci větracích jednotek přímo k Vám na stavbu. Vysvětlí Vám vše co je nutné vědět k bezproblémové montáži. Případně vyřeší s Vámi konkrétní změny, které nastaly v průběhu realizace. Technik s Vámi vytýčí umístění větracích jednotek a regulace. Pokud nebude čas instruktáže vyčerpán, technik s Vámi započne montáž do času tří hodin celkem.

 

   I v tomto případě poskytujeme prodlouženou záruku po dobu 7 let. • Svépomocná montáž
   Tato varianta "montáž svépomocí" je určena pro domácí kutily, kteří rádi přiloží ruku k dílu a díky tomu mají možnost pořídit si kvalitní systém řízeného větrání za velmi příznivou cenu. Zapojení může provést například také Váš "známý" elektrikář. Větrací jednotky včetně příslušenství Vám pošleme přepravní službou nebo si je můžete vyzvednout osobně. Celý systém snadno namontujete podle našeho montážního foto návodu.

 

   Z naší strany je zajštěna součinnost při realizaci - online konzultace po telefonu zdarma .

 

  V tomto případě poskytujeme základní záruku po dobu 5 let.