8 položek celkem
Rekuperační jednotka Meltem M-WRG-II E s ENTALPICKÝM výměníkem
49 000 Kč–9 %
od 44 186 Kč

Rekuperační jednotka jednotka Meltem WRG-II E s entalpickým výměníkem se zpětným ziskem tepla a vlhkosti, řešení pro jednotlivé místnosti nebo vícero místností, 5 stupňů...

Kód: 239/BEZ
Sonda pro měření radonu Tesla TSR4
od 890 Kč

Zapůjčení sondy TESLA TSR 4 pro týdenní měření koncentrace radonu ve Vašem obydlí. Pro monitorování radonu svépomocí s aktuálními hodnotami přehledně v mobilu nebo PC.

Kód: 280/1 T
Rekuperační jednotka Meltem M-WRG S
31 321 Kč –5 %
29 628 Kč

Decentrální větrací jednotka Meltem M-WRG-S se třemi stupni větrání a časově omezeným intenzivním větráním.

Kód: 73
Rekuperační jednotka Meltem M-WRG
35 993 Kč –5 %
34 149 Kč

Decentrální větrací jednotka Meltem M-WRG-S/Z-T-F s regulací podle vlhkosti vzduchu s možností bezdrátového dálkového ovládání. 

Kód: 74
Rekuperační jednotka Meltem M-WRG
42 197 Kč –7 %
38 959 Kč

Decentrální větrací jednotka Meltem M-WRG-S/Z-T-FC s regulací podle vlhkosti vzduchu a podle hodnoty CO2 s možností bezdrátového dálkového ovládání.

Kód: 75
Lokální rekuperační jednotka Meltem M-WRG-II P
37 189 Kč –5 %
35 175 Kč

Lokální rekuperační jednotka jednotka Meltem M-WRG-II P s účinností až 94 %, certifikace pro pasivní domy, křížový protiproudý tepelný výměník, řešení pro jednotlivé místnosti...

Kód: 82
Lokální rekuperační jednotka Meltem M-WRG-II P-F s čidlem vlhkosti
37 548 Kč

Lokální rekuperační jednotka jednotka Meltem M-WRG-II P-F s regulací podle vlhkosti vzduchu s účinností až 94 %, certifikace pro pasivní domy, křížový protiproudý tepelný...

Kód: 86
rekuperační jednotka Meltem M-WRG-II P-FC s čidlem vlhkosti a čidlem CO2
44 814 Kč –5 %
42 358 Kč

Lokální rekuperační jednotka jednotka Meltem WRG-II P-FC s automatickým provozem - regulace podle vlhkosti vzduchu a podle hodnoty CO2 - s účinností až 94 %, certifikace pro...

Kód: 87

Decentrální větrání obytných místností s rekuperací tepla

Představení větrací jednotky Meltem WRG II s rekuperací tepla

 

Chytré větrání s rekuperací tepla

Rozhodnutí pro větrací jednotky Meltem WRG nebo WRG II Vám umožní pohodlnou obsluhu pomocí mobilní aplikace Gateway nebo bezdrátového dálkového ovládání. Podle Vašich požadavků můžete nastavovat různé větrací programy. V závislosti na provedení jednotky si můžete nastavit řízení podle potřeby dle vlhkosti nebo směsi vzduchu/CO2 až po automatický provoz. Navíc můžete větrací jednotky provozovat s přebytkem přívodního nebo odváděného vzduchu. Indikační prvky na displeji dálkového bezdrátového ovládání vizualizují provozní stavy, poruchy nebo potřebnou výměnu vzduchového filtru.

Kvalita života i při alergii

Rozhodnutím pro bytovou větrací jednotku Meltem s rekuperací tepla si zajistíte zdravé klima a vyšší kvalitu života. Mnozí lidé trpí alergiemi, způsobenými prachem nebo květovým pylem. Díky větracím jednotkám Meltem zabráníte přístupu těchto alergenů do Vašich prostor - rozhodující je přitom kvalita použitých vzduchových filtrů. Standardní filtr G4 sám již odstraňuje většinu pylu a prachu. Pro vyšší zatížení je vhodný protialergenní filtr F7, který navíc dokáže zadržet většinu bakterií. Při zatížení zápachem a škodlivými plyny by měl být používán filtr s aktivním uhlím.

                        

 


Zdravější klima obytných prostor

Dobrý vzduch znamená vyšší kvalitu života. Díky dobrému vzduchu se lidé ve svých domovech cítí dobře. Zvýšené koncentrace CO2 mohou vést k únavě, bolestem hlavy, snížení koncentrace a výkonnosti. Výpary z čisticích prostředků, stavebních látek, koberců, nábytku atd. kontaminují vzduch k dýchání dalšími škodlivými látkami. Dobré větrání je proto předpokladem zdravého domova.

Ke stažení: 

  

Montážní návody:

Větrací jednotky Meltem WRG

 

Větrací jednotky Meltem WRG II

 

Ovládání