Podstropní rekuperační jednotka Ventbox 150UP ERV Optimum ENTALPICKÝ výměník

Kód: 199
Značka: Thermwet
71 269 Kč
Dostupnost 5 dnů

Rekuperační jednotka Ventbox 150UP ERV Optimum s entalpickým výměníkem pro větrání bytu nebo menšího domu do plochy 100 m2 s ovládáním přes webové rozhraní v rámci lokální wi-fi sítě a týdenním časovým režimem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rekuperační jednotka Ventbox 150UP ERV Optimum ENTALPICKÝ výměník

Jednotka Ventbox 150 je určena pro větrání bytu nebo menšího rodinného domu do plochy 100 m2 a zajišťuje výměnu vzduchu v objemu 150 m3 za hodinu.

K větrací jednotce je možné připojit 8 externích senzorů, a to pro měření:

  • vlhkosti
  • CO2
  • kvality vzduchu TVOC
  • radonu

Entalpický výměník zajišťuje optimální rekuperaci (zpětné získávání) tepla a vlhkosti. Na rozdíl od  jednotek bez entalpie tak výměník zabraňuje nadměrnému vysušování vzduchu v interiéru v zimním období. U entalpického výměníku se minimalizuje tvorba kondenzátu.

Ventbox 150UP ERV Optimum umožňuje ovládání přes webové rozhraní v rámci lokální wi-fi sítě a týdenní časový režim. Stejně jako jednotka Ventbox 300 Optimum je vybavena integrovaným předehřevem vzduchu a by-passem pro větrání v létě.

Rekuperační jednotka Ventbox 150 představuje průměrnou roční spotřebu elektrické energie pro svůj provoz 1.900 Kč bez předehřevu, 2.300 Kč s předehřevem vzduchu v zimním provozu. Výměna filtrů, jejíž doporučená výměna je dvakrát ročně, vyjde na 1.290 Kč.

Jako příslušenství je možnost dokoupení entalpického výměníku pro zajištění optimální vlhkosti vzduchu v interiéru.

Větrací jednotka Ventbox může být připojena k nadřazené regulaci pro „Chytrý dům“ a to pro systémy Loxone, Haidy, Teco, Foxtrot, Cobra.

Výrobek registrován v dotačním programu logo-dlouhe

 

Ke stažení:

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Centrální rekuperace ThermWet
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 22 kg